Ubytování a turistika

Ubytování v budově zubní kliniky

Náš moderně vybavený apartmán (1 místnost) se nachází jedno patro nad stomatologickou ordinací a je k dispozici pouze klientům naší stomatologické kliniky Petrovice, pokud se jedná o náročné ošetření.

Klinika se nachází v krásném a klidném prostředí, obklopena zelení, nedaleko lesa. Je to nejlepší místo k relaxaci po ošetření.
(Kouření a domácí zvířata jsou zakázána.)

Ubytování je pro naše pacienty po náročném ošetření zdarma!

Ubytování blízko zubní kliniky

V případě, že je náš apartmán již obsazen, můžeme Vám doporučit ubytování nedaleko naší stomatologické kliniky.

Ubytování v obci Tisá

Naše doporučení pro ubytování:

a) Ubytování Doma

http://www.ubytovanidoma.cz/index.htm
Ubytovací část má svůj vlastní vchod s možností uzavřeného parkování pro 2 auta.
K dispozici jsou tři 2-lůžkové pokoje a jeden 4 lůžkový pokoj.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.
K dispozici je i venkovní terasa spolu s ohništěm.

b) Penzion „Na Konci“

https://www.penzionnakonci.cz/index.php#top
Nabízíme celoroční ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích. Každý ze zmíněných pokojů má vlastní sociální zařízení, TV, WiFi v celém objektu.
Celková kapacita je 10 lůžek (dva pokoje dvoulůžkové, dva pokoje třílůžkové).

c) Hotel Ostrov

https://www.hotelostrov.com/
Nezapomenutelný výhled. Prostorné pokoje. Absolutní soukromí.
V našem hotelu se budete cítit jako doma. Čtyřhvězdičkový komfort vám zajistí veškeré pohodlí od prostoru přes vybavené koupelny po WiFi připojení. Každý pokoj se vyznačuje unikátní atmosférou s výhledem na okolní krajinu.
K dispozici máme 31 pokojů o celkové kapacitě 98 hostů s možností vícelůžkových pokojů i oddělených postelí.

d) Apartmány Tisá 452

http://www.mytisa.cz/
Ubytování nabízíme ve třech apartmánech, každý z apartmánů umožňuje pohodlné ubytování pro 2-5 osob. Každý apartmán pak má kuchyň s jídelním koutem, předsíň a koupelnu. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny dřevěným nábytkem, televizorem se satelitem, připojením k internetu. Kompletně vybavená kuchyně s vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, umožňuje nezávislé soukromé stravování.

Něco o Tisé

Tisá je obec v Ústeckém kraji, nacházející se v Krušných horách v blízkosti hraničního přechodu Petrovice na česko-německé (saské) státní hranici, asi 6 km západně od Děčína a 13 kilometrů severně od krajského města Ústí nad Labem. Dopravně jde o lehce dostupnou lokalitu, protože poblíž vede dálniční koridor Praha–Drážďany. Oběmi částmi skalního města je vedena naučná stezka Tiské stěny.
Tiské stěny jsou pískovcové skalní město a přírodní památka. Jsou ojedinělé svou rozlohou i rozličností skalních útvarů.

Okolí

V blízkosti Tiských stěn se nalézá množství dalších turisticky atraktivních lokalit, mezi jinými se jedná o vesnici Sněžník, vesnici Ostrov, rozhlednu na hoře Děčínský Sněžník (723 m n. m.), největší stolové hoře České republiky. Na vrcholu Vysokého Sněžníku najdeme hotel a kamennou vyhlídkovou věž z roku 1864, zřejmě nejkrásnější rozhlednu severních Čech.
Pískovcové skalní útvary najdeme nejen v Tisé, ale také poblíž obcí Libouchec a Rájec. Místní skalní věže jsou vynikajícím terénem pro horolezce a jsou často vyhledávány i zahraničními turisty.