Naše služby

Novinka: špičkový intraorální skener (od r. 2022)

Naše ordinace je vybavena špičkovým intraorálním skenerem .

  • Díky tomuto zařízení již není nutné zhotovovat klasické otisky v ústech pacienta. Stačí zuby jen naskenovat.
  • Digitální skenování je velmi přesné, a pro pacienta maximálně komfortní, pohodlné, pacient se nemusí obávat dávivého reflexu jako u klasických otisků .
  • Skener umožňuje extrémně přesný sken a velice rychlou výrobu náhrady zubním lékařem ve spolupráci se zubní laboratoří..

Nový bezbolestný ultrazvuk s pískovačem (od 4/2022)

Nově je naše klinika vybavená nejnovějším bezbolestným ultrazvukem s pískovačem.

S použitím tohoto přístroje vám bezbolestně odstraníme zubní kámen a vybělíme zuby pomocí krouživých vibrací za použití titanových koncovek až do hloubky 14 mm.

Titanové koncovky ultrazvuku jsou měkčí než povrch zubu a ošetření je tak mnohem šetrnější než běžným ultrazvukem.

Nový ultrazvuk bezbolestně odstraní zubní kámen jak nad dásní, tak pod dásní bez použití anestézie a poškození měkkých tkání. Funguje bez vibrací a nepříjemného pocitu při čištění, díky tomu je pro vás ošetření naprosto bezbolestní a pohodlné.

Rychlejší ošetření

Nebudeme vás dlouho „trápit“ v zubařském křesle, protože rozrušování kamene je výrazně účinnější a rychlejší v porovnání s klasickým ultrazvukem, takže celé ošetření je rychlejší.

Ošetření kanálků

Nový ultrazvuk využijeme také pro lepší a rychlejší ošetření při hledání vstupu do uzavřených kořenových kanálků, zprůchodnění kanálků a také odstranění cizích těles. Díky možnosti vyplachovaní kanálků, lepšímu opracování a odstranění infekcí v kanálcích dochází k menší bolestivosti a snížení rizika opakovaného zákroku.